4k Hukuk Bürosu; ortakları olan uzman avukatlar ile ülkemizdeki ticari şirketlere, inşaat şirketlerine ve Türkiye’de yatırım yapan yabancı şirketlere avukatlık hizmetleri vermektedir. Temel çalışma alanı ticari davalar, şirket birleşmeleri ve satın alımı, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku, İnşaat Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, İmar Hukuku, Vergi Hukuku ve İdare Hukukudur.

Hukuk danışmanlığı, icra takipleri, işçi sorunları, alacakların tahsili ve ticari alacak davaları, vergi ve kamusal işlemler konusunda hizmet veren 4k Hukuk Bürosu, bu konuda geniş bir deneyim sahibidir. Büromuz ticari alacakların hızlı ve etkin biçimde tahsili ve tazminat davaları konularında iddialıdır.

Gayrimenkul yatırımcılarına, arsa sahiplerine ve inşaat şirketlerine; inşaat sözleşmeleri, imar ve yapılaşma işleri ve gayrimenkul alımı işlemleri konusunda hukuki danışmanlık hizmetleri veren 4k Hukuk Bürosu; bu alanlarda gerekli davaların açılması ve açılan davalarda savunmaların üstlenilmesi gibi avukatlık hizmetlerini de vermektedir.

Hukuk Danışmanlığı ve dava takibi konusunda 14 yıllık tecrübeye sahip Hukuk Büromuz; öncelikle akademik bir kadro ile bilimsel görüşler oluşturmakta, bunu hukuk danışmanlığı için kullanmakta ve sonrasında bu alanda uzman avukat kadrosu ile bilimsel görüşler ışığında davaları yürütmektedir.